Bize Ulaşın
YENİ ARAÇ ALMAK İSTİYORUM


OPEL sahibi olmak çok kolay!
OTOMAT Motorlu Araçlar 'ın eğitimli ve deneyimli satış personeli, ihtiyacınıza ve kişisel tarzınıza en uygun OPEL modelini ve aksesuarlarını belirlemenize yardımcı olur. Kredi, plaka, sigorta ve aksesuar işlemlerinizi sizin adınıza takip eder ve teslimatta aracınız ile ilgili tüm bilgilendirmeyi yaparak uğurlar.

Showroom Satış
OTOMAT Motorlu Araçlar 'ın modern ve geniş plazalarında OPEL'in birçok modelini inceleyebilir, arzu ederseniz ilgilendiğiniz modelin test aracını kullanabilir, var olan aracınızın ikinci el ekspertizini yaptırabilirsiniz.

Aktif Satış
Vaktinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz… Siz bize gelemiyorsanız biz size gelmekten keyif duyarız. Satış Danışmanınızın getireceği test otomobiliyle ilgilendiğiniz OPEL modelini tanıyabilir, en uygun ödeme seçeneklerini belirleyebilir, takas aracınızın ekspertizini yerinizde yaptırabilirsiniz.

OPEL Finans
OPEL Finans hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak finansal çözümler sunuyor, herkes kolayca OPEL sahibi oluyor.

Kolay Kredi: OPEL Finans ile tüm işlemleriniz tek noktada; OTOMAT Plaza'da tamamlanır.

Hızlı Kredi: OPEL Finans'ta kredi cevabı yaklaşık 30 dakika içinde alınır.Esnek Kredi: OPEL Finans'ta kişiye özel kredi çözümleri bulunur. Ödeme şartları müşterinin koşullarına göre oluşturulur.

Düşük Faiz Düşük Taksit: OPEL Finans, piyasa koşullarına göre cazip faiz oranları sunar. Her zaman en uygun koşullar ile araç almak mümkün olur.

%100'e Varan Kredi: OPEL Finans yeni otomobil alımında %100'e varan oranda kredi kullanma olanağı sunar.

Finans Extra: OPEL Finans sayesinde otomobil ile birlikte, ek aksesuarlar, Opel Kasko ve Garanti Extra gibi ürünler de düşük faizle kredilendirilebilir.

Özel Fiyatlı: OPEL Finans sayesinde dönemsel kampanyalardan faydalanarak, OPEL'lere özel indirimlerle sahip olabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
opel@otomat.com.tr

Site Kullanım Koşulları    |    Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Tasarım 2015