BAŞKANIN MEKTUBU

OTOMAT MOTORLU ARAÇLAR, geçmişin deneyimlerinden yararlanmanın, günün gerçeklerine ayak uydurmanın ve geleceği doğru okuyarak buna uygun stratejiler üretebilmenin önemini biliyor ve bu doğrultuda stratejileri belirliyor. Şirketimizin elde ettiği başarıların altında yatan gerçek faktör, işimizi sektör standartlarının üzerinde kaliteye odaklanarak, planlı ve uzun vadeli adımlarla yapma yönündeki azmimizdir.

OTOMAT MOTORLU ARAÇLAR, dünya ekonomisinde yaşanan karmaşık ortama rağmen çok başarılı bir çizgide yoluna devam etmektedir. Her yıl belirlediğimiz hedeflere doğru emin ve sağlam adımlar ile ilerleyerek, başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Diğer bir yandan her yıl birçok lansman yaparak, ürün gamımızı da genişletmeyi ihmal etmiyoruz.

OTOMAT MOTORLU ARAÇLAR 40 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe sunduğu kaliteli hizmetlerin yanı sıra, son yıllarda sürdürülebilirlik alanında uzun zamandır sürdürdüğümüz çalışmaları şeffaf ve hesapverebilirlik ilkelerimiz doğrultusunda tüm paydaşlarımız ile paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Şirketimiz, yaşadığı topluma çevreye karşı sorumlu uygulamalarla faaliyetlerini sürdürürken sürdürülebilir kalkınma alanında öncü bir konumda yer almaktadır. Gelecek yıllarda sürdürülebilirlik alanında gerçekleştireceğimiz faaliyetlerimizi daha geniş kitlelere yaymayı hedeflemekteyiz.

OPEL TÜRKİYE ve CHEVROLET TÜRKİYE 'den alınan ödüller, OTOMAT MOTORLU ARAÇLAR'ın doğru yapılandırılmış vizyonu ve stratejisi ile yolunda sağlam ve emin adımlarla başarıya koştuğunu kanıtlar bir nitelik taşımaktadır. Oluşturduğumuz, bu her türlü koşula rağmen sürekli kendini geliştiren dinamik yapı OTOMAT MOTORLU ARAÇLAR değerlerinin, kaliteli insan kaynağının, verimli iş stratejilerinin, uzun vadeli düşünmenin bir sonucudur. Önümüzdeki yıllarda da geleceğe yaptığımız yatırımlara devam edecek, müşterilerimize daima beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için kaliteye odaklanarak çalışmaya devam edeceğiz.


Sevgi ve saygılarımla,
Mehmet KARATOPRAK
OTOMAT MOTORLU ARAÇLAR Yönetim Kurulu BaşkanıBize Ulaşın
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak için çerezler kullanabilir. Bu internet sitesini kullanarak çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
[email protected]
Site Kullanım Koşulları    |    Tüm Hakları Saklıdır. ©2024   |   Mega Tasarım