ÜCRETSİZ İLAN VER
ARAÇ TAKAS ETMEK İSTİYORUM
KREDİ ALMAK İSTİYORUM

ARAÇ BUL - Filtre Uygula


Denizli Spoticar bayii, Otomat 2.el satılık araçlar ile müşterilerine güveni ve huzurlu bir satış deneyimini bir arada sunuyor. SPOTICAR kullanıcılarının ikinci el araçlarını hızlı bir şekilde seçebileceği ve güvenle satın alabileceği hizmet anlayışıyla çalışır. Ayrıca platformumuz, aracını satmak isteyenleri unutmaz. Satış yapmak isteyen kullanıcılarımızın aracının en güncel ve doğru fiyatını tespit eder; takas ve anında nakit ödeme seçenekleriyle satın alır.

Dünyada başta Fransa, Almanya ve İtalya olmak üzere tam 11 ülkede hizmet veren Spoticar'ı rakiplerinden ayıran özelliği ikinci eldeki uzman duruşudur. Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'den aldığı gücüyle DENİZLİ SPOTICAR; filosunda yeni sahibini bekleyen araçların hepsini özenle seçer, 100 nokta kontrolünü yapar, 12 aya kadar sınırsız kilometre ve uygun finansman seçeneğiyle mutluluk garantisi sunar. Aynı zamanda aracını satmak isteyenlere ise uzmanlığından aldığı güvenle en doğru nakit alım teklifini veya filosundaki özenle seçilmiş araçlarla takas imkanı sunar.

Denizli'de Spoticar yetkili bayii - Opel Yetkili Bayii Otomat'ta Spoticar araçlarını ve daha pek çok farklı model seçeneğini showroom'da ziyaret edebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
[email protected]
Mega Dijital 2020