#yeniCORSA
Yeni Corsa'yı İlk Sen Keşfet!.
#yeniCORSA
Keşfetmek İçin Formu Doldur!

Mevcut Aracınızın;
Benzin Dizel LPG
Düz Otomatik


Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?
E-Posta      Telefon

Kişisel Veri Paylaşımı ve İletişim İzni, gizlilik politikasını ve kullanım şartlarını okudum, kabul ediyorum.
Otomat Motorlu Araçlar'a verdiğim iletişim bilgilerim üzerinden tarafıma satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini onaylıyorum.


 
 
DİNAMİK TASARIMIYLA YENİ CORSA.

Geleceğin şehri için hazırlanan Alman otomobili Yeni Corsa'yı keşfedin. Büyük arabaların heyecan verici teknolojisi, sürüşün tüm eğlencesi ile bir arada.

Sportif ve cesur bir tasarım. Yeni Corsa sizin için mükemmel. Sportif karakterli özel ön ve arka tamponlar, krom egzoz ve etkileyici alaşım jantlar.
ŞEHRİ YENİDEN KEŞFET!

Yeni Corsa F, tamamen yenilenen dış ve iç tasarımı ile muhteşem teknolojileri ve güvenlik donanımlarını birlikte sunuyor.

Artırılmış standart donanımlarla şehrin yoğun trafiğinde daha kolay sürüş, pratik park olanakları ve her alışverişinizde yeterli bagajı ile sizinle.
TAMAMEN YENİ!.

Yeni Opel Corsa'nın kokpiti tamamen yenilendi. Tüm işlevlere kolay erişim imkanı sağlayan, yüksek kaliteli malzeme ve işçilikle sezgisel bir kokpit sizinle.

Belirli donanım seviyelerinde sunulan dijital gösterge paneli, dokunmatik yol bilgisayarı ile Yeni Corsa hayalini kurduğunuz teknolojiyi parmaklarınıza getiriyor.
AUTO BEST 2020 ÖDÜLÜ CORSA'YA!

Yeni Opel Corsa, AutoBest ödüllerinden "2020'de Avrupa'nın Satın Alması En Mantıklı Otomobili" ödülünü kazandı.

Benzer sınıf araçların katıldığı yarışmada Yeni Corsa en yüksek puanı toplayarak yarışmada 1.liği kazandı!
PRATİK, EKONOMİK VE GÜVENLİ.

Opel tüm araçlarında olduğu gibi Yeni Corsa'da da artık pek çok güvenlik donanımını standart sunuyor. Büyük araçlarda sunulan güvenlik ekipmanları Crosa'nın pek çok donanımında standart bulunuyor.

Belirli donanım paketlerinde şerit takip sistemi, kolay park asistanı, ön ve arka park sensörleri, yorgunluk sistemi gibi göz alıcı ek donanımlar da bulunabilecek.
YENİ CORSA. TEKNOLOJİ ÜSSÜ.

DETAYLARI KEŞFET

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
[email protected]

Kullanım Koşulları    |    Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Tasarım