Denizli 2.el oto - Denizli Oto Shops - denizli 2.el oto pazarı - OTOMAT 2.EL - Denizli Satılık Otomobiller

Otoshops | Denizli
Güvenilir Alım Satım
Expertizlik Hizmeti
Araç Görünüm Yenileme
OTOMAT Kasko
OTOMAT Bulur
OTOMAT Satar
Güvenilir Alım Satım

Araç alım satım süreci, OTOMAT müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir.

Müşteriler tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulabilmekte; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile OTOMAT ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Konforlu ve rahat bir ortamda, yorulmadan ve zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilmenin sağlandığı sürecin kapsadığı hizmetler şu şekildedir:

Nakit Alım
Gerekli koşulların sağlanması durumunda müşteri aracı, kendileriyle mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi OTOMAT güvencesi ile hızla yapılmaktadır.


Takas
Müşteri aracının takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç OTOMAT stoklarında bulunan ya da Yetkili Satıcının hizmet vermekte olduğu sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.


Emanet
Müşteriler arzu ettikleri takdirde araçlarını satılmak üzere OTOMAT ‘a emanet olarak bırakabilmektedirler. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan araçların, OTOMAT ‘ın uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; aracın sahibine ise sadece imza atmak kalır.Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi 
OTOMAT 'da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; OTOMAT ‘ın uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde OTOMAT müşterileri, araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.


Daha detaylı bilgi için (0258) 371 55 77 veya (0258) 371 55 88 numaralarından 2.EL Satış Destek Hattı'nı arayabilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : İzmir Asfaltı Üzeri No:110 Gümüşler / DENİZLİ
Telefon : 0258 371 55 77 (pbx)
Fax : 0258 371 07 94
opel@otomat.com.tr


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Denizli OTOMAT Motorlu Araçlar
Mega Tasarım 2015